Antep Fıstıklı Bonbon Çikolata 100 Gr

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ordu Organik Pazar, İlimizin tarımsal değerlerine destek vermek ve geliştirmek için Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından kuruldu. Sermayesinin %100’ü Ordu Büyükşehir Belediyesine aittir. Ordu’da yaşayan çiftçilerimiz ve üreten insanlarımızın yaşam standartlarının arttırılmasını sağlamayı hedefliyoruz. Antep Fıstıklı Bonbon 100 Gr Çikolata tüm siparişleriniz kontrol edilerek özenle paketlenir ve 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Kybele çikolata hazır bir kuvertürü eriterek kalıplamaz, kakao çekirdeğinden üretim yapar. Bu sayede tüm çikolata, reçetelerini kendisi oluşturmaktadır, dolayısıyla ürün içeriğini de Kybele çikolata belirlemektedir. %100 doğaldır. Türk Gıda Kodeksi'ne uygun üretilmektedir.

Kybele Çikolata, kakao çekirdekleri taş değirmenlerde minimum 24 saat işlenerek elde edilen gerçek çikolatadan yapılmaktadır. Hasatından paketlenme aşamasına kadar kontrollü bir üretim gerçekleşir. Bu süreç sonunda antep fıstığı kendine has lezzet karakterini oluşturur.  El yapımı katkısız, koruyucusuz, rafine şeker içermeyen, yüksek kakao oranına sahip çikolatadır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...