Ayva Reçeli 600 GR

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Ordu Organik Pazar İlimizin tarımsal değerlerine destek vermek ve geliştirmek için Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından kuruldu. Sermayesinin %100’ü Ordu Büyükşehir Belediyesine aittir. Ordu’da yaşayan çiftçilerimiz ve üreten insanlarımızın yaşam standartlarının arttırılmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Günün en önemli ögünü olan kahvaltı için, taze ve olgun meyveler ideal şeker oranlarıyla birleşti ve ayva reçelleri sofranızın en tatlı besini haline geldi. Güne enerjik başlamanın en güzel yolu. 

Ordu Organik Pazar reçellerinin diğer reçellerden farkı reçellerimizin üretiminde kullandığımız meyveler doğrudan mevsiminde, taze olarak dalından, üreticiden temin edilmektedir. İşletmeye giren meyveler aynı gün içerisinde ayıklanıp yıkanarak üretime alınmaktadır. Üretim aşaması tamamen ev tipi yapılmakta olup, özel kazanlarda üretilen reçellerimiz, ninelerimizin tecrübelerinden lezzet almaktadır. Çocuklarda bilhassa zihni açıcı etkisi ile birlikte hafızayı kuvvetlendirir. Cildi ve tırnakları zinde, parlak ve daha sağlıklı hale getirir.

Tüm siparişleriniz kontrol edilerek özenle paketlenir ve 24 saat içerisinde kargoya verilir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...