İncir Reçeli 850 Gr

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ordu Organik Pazar İlimizin tarımsal değerlerine destek vermek ve geliştirmek için Ordu Büyükşehir Belediyesi İştiraki firması ORTAR A.Ş. tarafından kuruldu. Ordu’da yaşayan çiftçilerimiz ve üreten insanlarımızın yaşam standartlarının arttırılmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Ordu'dan, Organik Pazar'dan sofralarınıza gelen tatlı lezzetler...

  • Yapımı oldukça zahmetli olan  incir reçeli bütün halde ve kabuksuz olarak yapılmaktadır. İncirde bulunan buruk tadın giderilmesi için suyunu değiştirerek defalarca kaynatıyor ve sonunda bir lezzet şöleni olan incir reçelini elde ediyoruz. Tamamen doğal meyvelerden yapılmış ev yapımı reçellerimiz mevsimin en taze meyvelerinden seçilerek hazırlanmaktadır. Seçilen meyvelerin reçel yapımında geleneksel yöntemler kullanılarak hazırlanmasına özen gösterilmektedir. Bu geleneksel yöntemler sizi reçellerimizin tadına bakarken çocukluğunuza doğru keyifli bir yolculuğa çıkaracaktır. Hiçbirinde tatlandırıcı ve renklendirici gibi doğal olmayan maddeler bulunmamaktadır.

  • -İçerdiği yüksek lif oranı sayesinde sindirimi hızlandırır ve kolaylaştırır.
    -Bedensel ve zihinsel yorgunluğu giderir.
    -Öksürük ve boğaz ağrılarına iyi gelir.

  • Biz müşterilerimizi dışarıdan bir birey gibi değil aile bireyleri gibi görüyoruz. Sadece ailemize yedirip içireceğimiz şeyleri sizlere sunuyoruz. Pratik, doğal ve lezzetli ürünlerimizi mutlaka denemelisiniz. Oldukça faydalı olan  İncir Reçelimiz, sizlerin damak tadıyla buluşmaya hazır.  Afiyet olsun…

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...