Kybele Çikolatalı Fındık Ezmesi 350 GR

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Kybele Ordu Çikolata Fındık Ezmesi

Yüksek fındık, düşük şeker oranı ile eşsiz kakao çekirdeklerinden gelen lezzet...

Kybele Çikolatalı Fındık Ezmesi, özenle seçtiğimiz malzemelerle hazırladığımız benzersiz tadı ile sizlere yepyeni bir lezzet şöleni yaşatacaktır. 

İçerik bileşiminde %30 oranında fındık bulunan ve herhangi bir koruyucu ve renklendirici içermeyen fındık ezmesi ürünümüz %100 doğaldır.Protein ve lif oranı yüksek, besleyici bir üründür.

Kybele Çikolatalı Fındık Ezmesi ürünlerinin en önemli farkı, olabildiğince doğal içerikten oluşmuş olmalarıdır.

Ordu'nun lezzetli tombul fındıkları seçilir ve sizler için  ezme haline getirilir. Başka hiçbir katkı maddesi,ekstra yağ,koruyucu eklenmeden kendi yağında kıvamına  getirilir ve kavanozlara doldurulur. Kybele Çikolatalı Fındık Ezmesini diğer fındık ezmelerinden ayıran fark işte budur. Hiçbir katkı maddesi, koruyucu, şeker, yağ ve tatlandırıcı içermez.  Ayrıca fındıklarda besin değerinin korunması adına çok yüksek ısı uygulanmadan yavaşça öğütülmektedir.

Fındık ezmelerine asıl lezzeti veren içeriğindeki kakao çekirdeğidir. Toz kakao değil, gerçek çikolatanın kalbi olan kakao çekirdeğinden gelen tam lezzet, ezmelerdeki en büyük farkı yaratan faktördür.  

Kybele Çikolatalı Fındık Ezmesinin lezzetini ve tazeliğini koruyabilmesi için nem ve yüksek sıcaklıktan uzakta, doğrudan ısı ve ışık almayan serin bir ortamda ağzı  kapalı şekilde saklanması gerekmektedir.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...