Ordu Organik Pazar Gürgentepe Çoban Fasulyesi 1 KG

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Gürgentepe İlçemize özgü bir tür olan ve uzun yıllardır yetiştiriciliği yapılan “Gürgentepe Çoban Fasulyesi” Kadın Çifçiler tarafından toplandı. 
 “Gürgentepe Çoban Fasulyesi”  Gürgentepe İlçesi Ağızlar Mahallesinde Dursun Ali ÇOBAN isimli çiftçimiz tarafından üretilmeye başlanmış ve Ordu Büyükşehir Belediyesinin Kadın Çifçilere verdiği destekle süreç içeresinde tüm ilçeye yayıldı. Dev taneleri ve yüksek verimiyle öne çıkan “Gürgentepe Çoban Fasulyesi”nden dekara 450-500 kilogram ürün alınabilmektedir. Lezzeti ile diğer fasulyelerden ayırt edilen fasulyenin, “Gürgentepe Çoban Fasulyesi” adı altında coğrafi tescil çalışmalarına da başlanacaktır. Tescil çalışması ile birlikte bu fasulyenin daha da geniş sahalarda üretiminin yapılması ve üreticilerimiz için ciddi bir gelir kaynağı olması hedeflenmektedir.
Bu ürünlerin kurgu,setup,fotoğraf çekimi,retouch ve e-ticaret entegrasyonu T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı kapsamında finanse edilen ve Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen "Çalışan Ordu'nun Üreten Kadınları" Projesi kapsamında yaptırılmıştır.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...