Propolis Damla Karamürver Çiçeği Ekstrakt Alkolsüz 30ml

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Propolis Damla Karamürver Çiçeği Ekstrakt Alkolsüz 30 ml

Karamürver Çiçeği Propolis:
-Propolis; bal arılarının bitki ve ağaçlardan topladıkları reçine, müsilaj ve zamk gibi maddeler ile kendi ürettikleri çeşitli salgılar (enzimler) ve bal mumu ile harmanlayarak oluşturdukları önemli bir arı ürünüdür.
-Propolis kaynağına (propolis topladığı bitki) bağlı olarak, rengi sarımsı yeşilden, kırmızı koyu kahverengiye kadar değişiklik gösterir ve farklı aromatik kokulara sahiptir.
-Propolisin içeriğindeki bu aktif bileşikler propolise birçok özellik kazandırırlar. Ayrıca her propolis etkilerin tümüne sahip değildir. İçeriğinde bulunan aktif bileşiklere ve bitki örtüsüne bağlı olarak farklı biyolojik etkiler gösterebilir.
-Propolis içeriğindeki faydalı bileşikler, çevre bitki örtüsüne (propolis kaynağına),mevsimlere, yüksekliğe ve arı ırkına bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu nedenle her bölgenin propolisi ve kimyasal içeriği farklıdır. 

-Kademeli başlangıç: İlk kullanımda 1 damla ile başlayınız. Kademeli olarak tavsiye edilen miktarlara çıkınız. Herhangi bir kaşıntı kızarıklık durumunda kullanımı kesiniz.
-Sürekli kullanmayınız. Haftada 4 gün kullanıp 3 gün ara vererek veya 3 hafta kullanıp bir hafta ara vererek kullanınız.

-Propolis ekstraktının acımsı tadından dolayı özellikle çocuklar olmak üzere birçok kişi kullanmak istemez. Bu gibi durumlarda evinizde propolisli şeker, propolisli ekmek yaparak veya kurabiyelerinize ekleyerek kolaylıkla tüketebilirsiniz.

-Propolis ilaç değildir. Düzenli kullandığınız bir ilaç varsa, ilaç etkileşimi olabilir. Propolis kullanacağınız zaman hekime düzenli kullandığınız ilaçları mutlaka söyleyiniz.

-Başka firma veya markların tüketim önerilerine göre kullanmayınız. Mutlaka tüketim önerilerini okuyarak ürünü kullanınız.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...