Kybele Fındıklı Sütlü Çikolata Tablet 100 GR

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Kybele Ordu Fındıklı Sütlü Çikolata Tablet 100 GR

Ordu Organik Pazar İlimizin tarımsal değerlerine destek vermek ve geliştirmek için Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından kuruldu. Sermayesinin %100’ü Ordu Büyükşehir Belediyesine aittir. Ordu’da yaşayan çiftçilerimiz ve üreten insanlarımızın yaşam standartlarının arttırılmasını sağlamayı hedefliyoruz. Fındıklı Sütlü Çikolata Tablet 100 Gr tüm siparişleriniz kontrol edilerek özenle paketlenir ve 24 saat içerisinde kargoya verilir.

Geleneksel lezzetlerden vazgeçemeyenlere özel bol fındıklı sütlü tablet çikolata, ister yemek sonrası tatlı niyetine misafirliğe giderken, ister sürpriz hediye gönderimi olarak sevdiklerinizi çok ama çok heyecanlandıracak!

Kybele çikolata hazır bir kuvertürü eriterek kalıplamaz, kakao çekirdeğinden üretim yapar. Bu sayede tüm çikolata, reçetelerini kendisi oluşturmaktadır dolayısıyla ürün içeriğini de Kybele çikolata belirlemektedir. %100 doğaldır.
Türk Gıda Kodeksi'ne uygun üretilmektedir.

Kybele Çikolata, kakao çekirdekleri taş değirmenlerde minimum 24 saat işlenerek elde edilen gerçek çikolatadan yapılmaktadır. Hasatından paketlenme aşamasına kadar kontrollü bir üretim gerçekleşir. Bu süreç sonunda eşsiz tat ve meyvemsi ekşiliğiyle kendine has lezzet karakterini oluşturur.  El yapımı katkısız, koruyucusuz, rafine şeker içermeyen, yüksek kakao oranına sahip tablet çikolatadır.

Kakao, kötü kolesterolün düşmesine yardımcı olur. Mutluluk hormonunu arttırır. Bu sayede stres ve depresyon riskini düşürür. Tap taze bütün fındıkların bitter çikolata ile bir araya gelerek tamamen el yapımı yöntemlerle üretilmesi ile oluşmaktadır. Bu lezzete bayılacaksınız. Kalplere dokunan harika kutusuyla ziyaretleriniz sonrası lezzetli bir iz bırakmak istiyorsanız hediyelik olarak da düşünebilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...